תיקי השקעות

התאמה של הגוף המנהל ללקוח מבחינת אופי הניהול ופרופיל הסיכון וליווי שוטף משלב בניית תיק ניירות הערך, מעקב, בקרה והשוואה לגופים מתחרים. כל זאת באמצעות חשבון המנוהל בחשבון הבנק של הלקוח.
ניהול תיק אישי מתאים ללקוח אשר צבר סכום כסף פנוי ( מעל 500,000 ₪) ומעוניין להשקיע אותו על מנת להפיק ממנו את המרב, ניהול תיק השקעות מהווה פתרון נכון.
סכום הכסף הפנוי יישאר בחשבון הבנק, ניהול התיק נעשה באמצעות מתן ייפוי כוח לבית ההשקעות עליו נמליץ ושאותו יבחר הלקוח, לטובת ביצוע הוראות קניה ומכירה של ניירות ערך. הפעילות בתיק מתבצעת בשקיפות מלאה, כך שהלקוח יכול לראות בכל זמן נתון את מצב התיק, בנוסף, אחת לרבעון נשלח דיווח ללקוח מחברת ניהול התיקים.
הדרך לבחירת בית ההשקעות אשר ינהל עבורכם את תיק ההשקעות אינה פשוטה, בתי ההשקעות נבדלים זה מזה בפרמטרים רבים: רמת המקצועיות, ניסיון וותק, ביצועים לאורך השנים, שקיפות, יחס ושירות, דמי ניהול, רמות הסיכון ואסטרטגיית ההשקעות. בפגישה עם מנהלי תיקים מבתי ההשקעות ינסה כל אחד מהם להבליט את יתרונותיו ולהצניע את חסרונותיו, על מנת לשכנע את הלקוח שהוא המתאים ביותר לנהל לו את תיק ההשקעות.
תחום ההתמחות שלנו הוא ניהול תיקים, אנו מכירים היטב את בתי ההשקעות השונים, אנו מצטרפים לפגישה של הלקוח עם מנהל התיקים ולמעשה מייצגים את הלקוח בצורה מקצועית ודואגים לאינטרס שלו למול חברת ניהול התיקים. אנו נדע לשאול את מנהלי ההשקעות את השאלות הנכונות, על מנת שנוכל לקבל תמונה מלאה וביחד עם הלקוח נבחר איזה בית השקעות הוא המתאים ביותר עבור ניהול השקעותיו של הלקוח.
בנוסף, חשוב לזכור שבחירת רמות הסיכון בתיק קשורות למצבו הפיננסי הכולל של הלקוח, כספים פנסיונים, חסכונות, נכסים ועוד, וכמו כן היבטי מיסוי שונים.
אנו יודעים להרכיב לכל לקוח את הפתרון האופטימאלי עבורו תוך התייחסות לכל הפרמטרים המצוינים לעיל.