המודל שלנו

מודל אלמוגים מבוסס על שנים רבות של ניסיון בשוק ההון המעניק למשפחה את הפתרון הטוב ביותר עבורה תוך בחינה מקיפה של רמות הסיכון ושימוש במודלים מתקדמים.

 

משפחות ופרטיים

חברת אלמוגים שמה דגש נרחב על בניית מערכת יחסים ארוכת טווח וליווי אישי של הלקוח ומשפחתו לאורך השנים. אנו מאמינים שלאור תנאי השוק והרגולציה המשתנים חדשות לבקרים יש צורך בייעוץ פיננסי כולל אשר יינתן באמצעות גוף אובייקטיבי אשר באמצעות כניסה ל"נעלי" הלקוח יעזור לכם לעמוד ביעדים הפיננסיים הכוללים של המשפחה. לפיכך פיתחנו מודל ייחודי אשר ייתן את הפתרונות לצרכים המשתנים של המשפחה.

אנחנו מאמינים בעבודה מול המשפחה, ניתוח הצרכים והבנתם, לימוד מקיף של המצב הנוכחי ושינויים עתידיים באם צריך, על מנת לעמוד ביעדים הפיננסים.

4

 ליווי פיננסי

 

אלמוגים תלווה את המשפחה בצורה שוטפת הכוללת דיווח תקופתי אודות מצבת הנכסים ומעת לעת תציע החברה הצעות לשינוי התואמות את צורכי הלקוח ומצב השווקים תוך כדי שימת דגש על מקצועיות ושירותיות. אנו נדאג עבורכם ליישום מדיניות ההשקעות עליה סיכמנו, כולל ליווי אישי צמוד, פגישות עם מנהלי השקעות מובילים לצורך ביצוע השינויים, הקצאת התפלגות בין קופות הגמל וההשתלמות השונות וכמו כן הצגת פתרונות ייחודיים וחדשים.

 

3

קביעת הקצאת נכסים

 

בפגישה השנייה שנקיים סמוך לסיום מועד הפגישה הראשונה, נציג ללקוח בצורה גרפית את מצבו הנוכחי (לפי חלוקה למוצרים ולאפיקי השקעה) והמלצות לשינויים התואמים את צרכיו הייחודיים. הלקוח יקבל לידיו דוח ובו התפלגות של המצב המצוי לעומת המצב הרצוי.

 

2

בירור הצרכים והרצונות

 

לאחר שלב איסוף החומר נערוך פגישה עם המשפחה ואו נציג מטעמה ע"מ להבין את הצרכים הפיננסיים של המשפחה במספר זוויות של הסתכלות (צרכם משתנים,זמן ההשקעה ועוד).

לאחר הפגישה הראשונה שבה כאמור "נתחקר" את הלקוח אודות המצב הקיים והצרכים העתידיים ננתח את כל הממצאים.

 

1

איסוף מידע

 

בבסיס המודל אנו מעוניינים לדעת פרטים על סך נכסי המשפחה, כגון:

  • תוכניות חסכון וכספים נזילים בבנק.

  • תיקי ניירות ערך בבנק ותיקי ניירות ערך. מנוהלים, בארץ ובעולם.

  • קרנות השתלמות.

  • קופות גמל.

  • ביטוחי בריאות, סיעוד וחיים.

  • משכנתאות.

  • נדל"ן מניב.

תכנון העברת הנכסים

היבטי מיסוי שונים

ניהול הון גלובלי

תכנון וליווי לפרישה

איתור כספים אבודים

 

גופים מוסדיים, חברות ותאגידים

כמומחים בשוק ההון ובעלי עשרות שנות ניסיון מצרפי, אנו מבינים את הצרכים הייחודיים אשר נדרשים לגופים מוסדיים, חברות ותאגידים לניהול תזרימי המזומנים.

מודל אלמוגים לעבודה מול מוסדיים, חברות ותאגידים שונה ממודל אלמוגים לעבודה מול משפחות פרטיות.

 

 

1

2

3

 ליווי פיננסי
 

אנו נלווה בצורה שוטפת את סמנכ"ל הכספים ונשתתף בועדת השקעות של החברה. אלמוגים תנהל עבור החברה "ליגה" של בתי ההשקעות שנבחרו תוך כדי שימת דגש על מקצועיות, שירותיות והוזלת עלויות. במקביל, נציע מעת לעת פתרונות חדשניים התואמים את מטרות החברה.

 

 

 הקצאת נכסים
 

לאחר הפגישה הראשונית נציע למנהל הכספים את השירותים הבאים:

  • בחירת הגופים המתאימים ביותר לניהול הכספים.

  • פגישות עם נציגי חברות ניהול התיקים.

 

 

 

איסוף מידע וניתוח צרכים
 

אנו ניפגש עם מנהל הכספים של החברה ונאסוף את כל המידע הדרוש לניתוח מקיף של צרכי הפירמה.