ביטוח בריאות וסיעוד

בדיקה מעמיקה של המצב הקיים אל מול הצרכים הראליים של המשפחה תוך מניעת כפילויות וביטוחי יתר, בדיקת יעילות הכיסויים הביטוחיים הקיימים והוזלת עלויות.

ביטוח בריאות

ביטוח הבריאות יעניק לכם ולמשפחתכם את ההגנה הביטוחית הרחבה והמקיפה ביותר. הביטוח מאפשר שליטה בתהליך הרפואי, תוך זמינות, נגישות ובחירת השירותים, ומבטיח כי בשעת הצורך בניתוח, תהיה למבוטח היכולת לבחור במנתח הטוב ביותר, ללא השתהות, ולבצע את הניתוח מהר ככל האפשר בכל אחד מבתי החולים הפרטיים בישראל, או לחילופין, לטוס לחו”ל, ע”מ לקבל את הטיפול הטוב ביותר.קיימות מספר חבילות בכל חברת ביטוח ומטרתנו היא למצוא את החבילה המתאימה ביותר עבורך ע”מ שתתקבל מעטפת שירותי רפואה פרטיים ושירותים נלווים בהיקף רחב, מעבר לקופות החולים והשב”ן, שתבטיח בשעת הצורך את הטיפול והמענה הטובים ביותר.

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הוא ביטוח אשר מתקיים מול חברת ביטוח פרטית אשר מקנה לכם סכום סכום כספי קבוע מהרגע שהוגדרתם כסיעודיים. סכום הכסף אשר תקבלו נקבע ביום שבו עשיתם את חוזה הביטוח ומוצמד בדרך כלל למדד ונקבע לפי סכום הפרמיה החודשית שתשלמו במהלך כל חיי הביטוח. בדרך כלל אתם תקבלו כסף מחברת הביטוח ותוכלו לעשות בו כברצונך אם לטיפול במקום סיעודי או לטיפול בבית.
 

מיהו חולה סיעודי?

חולה סיעודי הוא אדם שאינו יכול לעשות בעצמו חלק מפעולות היום-יום ועל-כן נזקק לעזרה ולהשגחה. פעולות אלה כוללות: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, ללכת, לשלוט בצרכים ולהשתמש בשירותים. אדם שהוא תשוש נפש הזקוק להשגחה (למשל חולה אלצהיימר) נחשב גם הוא לחולה סיעודי. הסיכוי לכך שאדם לא יוכל לבצע בעצמו חלק מפעולות היום-יום עולה עם הגיל: 6% מבני 74-65 מוגבלים לעומת 32% מבני 80+.

 

כיצד ניתן לרכוש ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי נמכר על-ידי חברות ביטוח פרטיות באמצעות חוזה (פוליסה) דרך הסוכנות. בפוליסה מפורטים תנאי הביטוח. כלומר, מהו הכיסוי הביטוחי ,מהי הפרמיה החודשית (מחושבת לפי הגיל,  והיקף הכיסוי שבחר ) ותנאי הביטוח.

למי מיועדת הפוליסה?

לגילאי 3 עד 85 המעוניינים בביטוח סיעודילמעוניינים בבחירה מראש בפיצוי חודשי בעת מקרה סיעודי לתקופה של 3 שנים, 5 שנים או לכל החייםלמעוניינים בתשלום פרמיה קבועה (צמודת מדד בלבד) לכל אורך חיי הפוליסה אשר נקבעת על פי גיל המבוטח בעת התחלת הביטוח